breadcrumbs_revolution_theme

Способи доставки

Нова Пошта:

 Відправка з понеділка по п'ятницю після 17.00.

Безкоштовна доставка діє від 1700 грн. 

 При замовленні за оптовими цінами (від 20 ш однієї позиції) - за доставку сплачує одержувач.

Звертаємо УВАГУ: усі посилки (не залежно від того, були попередня передоплата або післяплата) зберігаються на відділенні 5 робочих днів і повертаються автоматично. Якщо ви не встигаєте забрати, будь ласка, попередьте нас - ми продовжимо зберігання. У інших випадках, для повторної відправки необхідно відшкодувати вартість доставки в один бік. Це обгрунтовано великою кількістю замовлень, і у нас немає можливості вручну відстежувати усі посилки і платити потім, окрім транспортних витрат, ще і за зберігання посилок. Коли ваша посилка приїжджає на відділення в смс від Нової пошти вказано до якої дати посилка буде на відділенні.

 

Укрпошта:

відправка здійснюється протягом 1-2 робочих днів з моменту оплати. Замовлення має бути сплачене 100% заздалегідь. За доставку клієнт платить за фактом отримання. Безкоштовна доставка від 1700 грн.

 

 

Способи оплати

  • Післяплата (для замовлень понад 100 грн та тільки для доставки через Нову пошту): при замовленні післяплатою Ви платите комісію 20 грн + 2% від суми замовлення за послуги Нової Пошти. Передоплата 100 грн є обов'язковою і не повертається.
  • Повна оплата через Приват24.
  • Оплата онлайн через LiqPay.