Органайзери для ліків та аптечки

Органайзери для ліків

         Напевне ви зіштовхувались з неприємною ситуацією: конче потрібно який-небудь медичний препарат, а знайти заповітний блістер у величезній купі хаотично звалених ліків ніяк не виходить. Не зневіряйтеся! Зразковий порядок в аптечці організувати зовсім не важко. Більше того, сучасні рішення допоможуть істотно заощадити простір. Все ще користуєтеся шухлядами кухонного столу або поліетиленовим пакетом замість аптечки?! Існує сучасна ергономічна альтернатива –  медичні органайзери, ампульниці та контейнери.

Органайзери для ліків в Україні

           В усіх без виключення сім'ях існує власна практика зберігання медикаментів. Традиційно комплект ліків для домашньої аптечки залежить від способу життя та особливостей здоров'я кожного з домочадців. Проте, є перелік препаратів і приладів незамінних для долікарської діагностики і своєчасного надання першої допомоги – це:

 • термометр і тонометр;
 • антигістамін і антациди;
 • протизапальні, знеболювальні і спазмолітичні препарати;
 • лікарські засоби для первинного оброблення ран та опіків;
 • перев'язувальні матеріали.

          Грамотна організація зберігання ліків будинку складаэться з 3 основних етапів:

 1. Складання списку необхідних медикаментів. Підійдіть відповідально до цього питання, але не перестарайтеся. Приміром, антибіотики не є засобом першої необхідності, прийом таких препаратів здійснюється строго за призначенням лікаря. Купувати ліки про запас немає потреби, термін придатності "запасника" може добігти кінця, а препарат так і не знадобиться.
 2. Вибір органайзера під індивідуальні потреби. На сьогодні існує безліч пристосувань-організаторів компактного та наочного зберігання медикаментів. Складіть власний комплект з тематичних контейнерів з кришкою і внутрішніми комірками пропорційно об'єму домашньої аптечки.
 3. Ревізія. Перш ніж комплектувати придбаний органайзер зберіть лікарські препарати звідусіль: з сумочки і косметички, холодильника, ванної кімнати і ящика комода. Усе прострочене "майно" викинути! Чогось бракує – у список для покупок! Візьміть за правило проводити аптечну ревізію двічі в рік.

           Широкий асортимент функціональних моделей від ТМ ORGANIZE – порядок у дрібницях за один клік.

           Купити аптечку виготовлену в Україні згідно з європейськими стандартами якості можна на офіційному сайті ORGANIZE.UA. До вашої уваги готові рішення за привабливими цінами, одиничні вироби на замовлення та оптове пошиття.

Навіщо потрібен органайзер для домашньої аптечки?

           Ідеально дотримуватися зразкового порядку слід у всьому, але на особливу увагу заслуговує грамотне зберігання медикаментів. Домашня аптечка має розташовуватись у спеціально відведеному місці, недоступному для дітей. А де саме ви звикли зберігати лікарські препарати? Тож:

 • Підвісна поличка на дверцях холодильника. Важливо пам'ятати: не усі препарати можна зберігати у холоді! Приміром, пігулки у блістерах слід тримати в темному місці за кімнатної температури. А для тих, що вимагають особливого температурного режиму рідких лікарських форм обирайье місце в зоні свіжості холодильника.
 • Стелаж у ванній кімнаті. Із-за високої вологості приміщення ванни категорично не рекомендують у якості "місця" проживання абсолютної більшості медичних засобів, особливо перев'язувальні матеріали і ватну продукцію.
 • Висувні шухляди на кухні. Аналогічно попередньому варіанту, режим температурної вологості кухні не відповідає належним умовам зберігання лікарських препаратів.
 • Верхня секція шафи у спальні. Таке рішення є найбільш раціональним. Недосяжний для дітей медичний органайзер буде надійно захищено від прямих сонячних променів, перепадів температур та підвищеної вологості.

            Ви прийняли рішення купити оригінальний ящик для ліків, вироблений в Україні? Розумний вибір – це система органайзерів для роздільного зберігання медикаментів! Наш уважний менеджер проінформує про новинки продукції та популярні рішення, допоможе вам вчинити корисну купівлю із задоволенням! У чому ж полягає концепція роздільного зберігання? Так, перший крок до бездоганного порядку в аптечці – окремі контейнери для кожної категорії ліків. Своєрідне угрупування здійснюють за віковою ознакою або тематично, тобто по типах захворювань. Як показує практика, обидва варіанти ефективні. Строге дотримання вибраної моделі зберігання є запорукою оперативного пошуку потрібного препарату в екстреній ситуації. Об'ємом вашої домашньої аптечки визначається кількість, оптимальні габарити і функціонал медичних органайзерів. Для більшої зручності на контейнери з ліками можна зробити оригінальні наклейки, наприклад:

 • "Перша допомога".
 • "Для дітей".
 • "Для дорослих".

             Не варто забувати, що для членів сім'ї, які страждають хронічними захворюваннями треба передбачити окремі маркіровані бокси. Такий підхід дає змогу максимально швидко реагувати у разі критичної ситуації. Окремо варто згадати важливість дорожньої аптечки. Тут також зберігаються засоби першої допомоги і ліків для щоденного прийому. Проте брати в подорож медикаменти в упаковках не потрібно, досить одиничних блістерів у комплекті з відповідною інструкцією. Компактний тканинний органайзер для ліків ТМ ORGANIZE можна купити в Києві та інших містах України. Наша команда оперативно обробляє і в найкоротші терміни відправляє замовлення у будь-яку точку країни.

Переваги українського органайзера для медикаментів

            Показано на спеціалізованому сайті ТМ ORGANIZE модельний ряд ергономічних рішень для зберігання лікарських препаратів регулярно поповнюється функціональними новинками. Медичні органайзери першого в Україні експерта-виробника – це:

 • Європейський стандарт якості за українською ціною.
 • Максимальна увага до деталей під час створення кожної моделі.
 • Міцний зносостійкий матеріал, надійна фурнітура, бездоганні шви.
 • Лаконічний дизайн в універсальних забарвленнях.
 • Замовлення будь-якої товарної одиниці в індивідуальному розмірі.

          Вибір оригінальної продукції є гарантом корисної, функціональної і стильної покупки! Складайте власну систему бездоганного порядку з нашими рішеннями для будинку і подорожей. Зверніть увагу: для постійних клієнтів передбачена програма лояльності!

         У вас залишилися питання? Уважний менеджер у телефонному режимі проінформує про розширення асортименту, дійсні акції, порядку замовлень на пошиття аптечок оптом і побажає вдалого дня! У питаннях здоров'я не існує дрібниць. Окрім вмісту домашньої і дорожньої аптечки важливі її форма і функціонал. Від того, наскільки грамотно і компактно будуть організовані усі групи лікарських препаратів, залежить оперативність надання першої допомоги. З медичними органайзерами бренду ORGANIZE ви можете бути упевнені: станься критична ситуація – усе найнеобхідніше буде під рукою!



Сумочка для зберігання ліків 18*11 см (червоний)

Компактна дорожня косметичка для ліків. Ідеальна для жіночої сумочки.  Розмір: 18*11 с...
59 грн.

Бавовняна косметичка з написом 18*13 см (світлий)

Стильна косметичка з щільної бавовни на блискавці. Зручно для зберігання біжутерії, косметики і інши...
85 грн.

Мішечок бавовняний для ліків 19*23 см Drugs (світлий)

Зручний мішечок для ліків. Можна використовувати для подорожей. Мішечки пошиті із бавовни, легк...
105 грн.

Мішечок бавовняний для ліків 19*23 см Drugs (чорний)

Зручний мішечок для ліків. Можна використовувати для подорожей. Мішечки пошиті із бавовни, легко&nbs...
105 грн.
299 грн.

SALE Дорожній органайзер для косметики 24*14*15 (жовтий)

Є дефект з підкладкою. Фото у галерії. Відтінок в житті може мати більш яскравий колір. Універ...
189 грн.

Чоловіча дорожня косметичка 25*12*12 см (сірий)

Місткий чоловічий несесер.Не дивлячись на компактний розмір, вміщує велику кількість косметики. Підх...
249 грн.

Чоловіча дорожня косметичка 25*12*12 см (синій)

Хіт продажу серед чоловічих косметичок. Вмістка модель органайзера з двома відділами. Вміститься все...
249 грн.

Чоловіча дорожня косметичка 25*12*12 см (чорний)

Органайзер-несесер для чоловіків, які цінують якість та порядок. Вміщує великі формати шампунів, ге...
249 грн.

Дорожній органайзер для косметики 24*14*15 (чорний)

Універсальний органайзер для перевезення та зберігання косметики, ліків та інших дрібничок. Виконан ...
299 грн.

Дорожній органайзер для косметики 24*14*15 см (рожевий)

Універсальний органайзер для перевезення та зберігання косметики, ліків та інших дрібничок. Виконан ...
299 грн.

Дорожній органайзер для косметики 24*14*15 см (синій)

Універсальний органайзер для перевезення та зберігання косметики, ліків та інших дрібничок. Виконан ...
299 грн.

Дорожня косметичка бочонок 24*14*15 (винный)

Універсальний органайзер для перевезення та зберігання косметики, ліків та інших дрібничок. Виконан ...
299 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)