Богуславська Наталія / 26.11.2022
Вітаю! Товари височайшої якості, зроблені з любов'ю та в Харкові, дуже рекомендую кофри для взуття - відразу звільняється купа місця,комірки для нижньої білизни, сумки для постільної білизни та сезонного одягу,косметички силіконові дуже міцні, велике дякую вашій компанії за таку неймовірну працю в нинішніх умовах, процвітання і благополуччя
Аліна / 25.11.2022
Замовляли для зберігання взуття на 6 пар та на 4. Якість супер, найважливе для мене. Класне та швидке обслуговування!

Але для чоловічого взуття не зручно, його взуття кросівки та туфлі чоловічі не влізли гарно, якщо б всунула то дуже жмакати прийшлось, а так взуття не добре зберігати. В нього 44 розмір. Заховала лише свої 37 розміру, і літне, для осіннього тіснувате як намене
Администратор
Ви завжди можете отримати консультацію по товари перед тим, як купувати♥️
Олена / 25.11.2022
Дуууже дякую за мега швидку доставку, два дні і все уже у мене! Гарні, якісні та легкі у використанні! Вже хочу замовити у Вас ще щось )
Процвітайте! Слава Україні!
Ольга / 25.11.2022
Пишу відгук, бо дуже захоплююсь та надихаюся такими людьми, що навіть в ці часи роблять свою справу не просто гарно, а відмінно! Завжди якісно, швидко, вкладаючи душу, що завжди відчувається! Процвітання вам, вистояти все та розвиватись і після перемоги!!!
Светлана / 25.11.2022
Два раза уже покупала органайзеры. Очень довольна. Понравилось и обслуживание, и все остальные моменты. Вы производите органайзеры, которые стоит подождать и три недели) Благодарю за Ваш труд!
Анна / 25.11.2022
Дуже різноманітний асортимент і по розмірам і кольору. Хороша якість, швидке обслуговування. Я почала чисто з декілька штучок органайзерів, але це так гарно і зручно, що постійно собі докуповую.
Тетяна / 25.11.2022
Замовляю вже третій раз ваші органайзери і повірте, мабуть,буде і четвертий ,і п'ятий.Дуже мені подобається асортименент ,який доволі великий.Якість
Богдана / 25.11.2022
Шикарнючі органайзери! Якісні та дуже стильні! І обслуговування на вищому рівні) дякую вам!
Інна / 21.09.2022
Дуже подобається товар, асортимент та робота магазину в цілому.
Дякую все якісно та оперативно
Ольга / 20.09.2022
Дуже подобається продукція Organize.ua. Великий асортимент, можна підібрати за розмірами, кольорами. В мене є відкриті , тому ці органайзер знахідка для мене. Організувала за допомогою цих органайзерів одяг, побутове приладдя. Все охайно, естетично і дуже зручно в користуванні.
Показано з 1 по 10 із 170 (всього 17 сторінок)